Hakkımızda

Dalgıç Orman Ürünleri, Adana bölgemizde masa, sandalye, mutfak köşe takımları üretmektedir. Kaliteli ürünler üretmek ve pazara sunmak ilk günümüzden beri hedefi mizdir. Bu sebeple üretime başladığımız ilk günden bu yana birinci sinif malzeme ve işçilikten, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve çalışma disiplininden asla ödün vermedik.

Bununla beraber sadece üretimde değil, teslimatta da aynı titizliği göstermemiz müşteri portföyümüzün hızla gelişmesini sağlamıştır. Ürün yelpazemizi sektörümüzde oluşan ve değişimlere göre her yıl yenilemekteyiz. En iyi sonucu alabilmek için, üretimde en kaliteli ham maddeleri kullanmaktayız. Ayrıca üretimlerimizi yeni ve yüksek teknolojiye sahip makinelerle, tecrübeli, kalifiye personelle gerçekleştirmekteyiz.

Dalgıç Sandalye Masa olarak sadece kendimize özgü modeller yapmakla kalmayıp, firmalara özgü sandalyeler de dizayn ediyoruz. Yaptığımız ürünlerin kullanım alanları; Yemek odaları, Mutfak-Masa sandalye grupları, Restaurantlar, Kafeteryalar, Fastfood kullanımına uygun masasandalye, Oteller, Tatil Köyleri ve Bar kullanımı için masa-sandalyeler ile kalmayıp. Firmalara özgü sandalyeler de dizayn ediyoruz.